Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Game of Thrones'tan İki Muhtemel Spoiler

29 Mart 2017 14:15

Gelmiş geçmiş en iyiler arasında yer alan ve en çok izlenen yapımlardan olan Game of Thrones'un yeni sezonu için geri sayım başladı. Hal böyle olunca da teorilerin ardı arkası kesilmiyor. Bu teorilerin bazılarını güçlendirecek iki açıklama ise peş peşe bir ağızdan kaçırma olayı olarak ekranlara düştü.

Bir organizasyonda konuşan Maisie Williams'ın "Sophie Turner'ın saçları neden hala sarı ve Sansa'ya uygun olarak kızıl değil?" sorusuna "Çünkü dizide öldü." cevabı verdi ve bir anda herkes şaşkınlığa büründü. hayranları teoriler denizine attı. Cevabın üstüne oluşan sessizliği David Benioff'un "kimseye söylemeyin" şakası biraz dağıttı ama herkesin kafasında çoktan soru işaretleri oluşmuştu. Williams'ın açıklamasının doğruluğu henüz kanıtlanamazken bir küçük spoiler da Nikolaj Coster-Waldau'dan geldi.

Waldau, yeni sezonda Cersei ile Jamie arasında neler olacağı sorusuna "Onlar kardeş gibi değiller. Jamie hayatı boyunca savaştaydı. Bu yüzden insanların zayıflıklarını çok iyi biliyor. Kardeşini karşılıksız seviyor, bir yandan da Cersei'nin başka talibi yok zaten. Aslında tam olarak doğru değil bu... Aman Tanrım, az daha yedinci sezondan çok büyük bir bilgi verecektim." dedi. 

Bu iki spoiler ihtimalinin ne olacağını 16 Temmuz'da başlayacak yeni sezonda göreceğiz.Yandex.Metrica