Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Uykusu'nun Galası Gerçekleşti

30 Mart 2017 14:14

Daha ziyade dizi performanslarıyla tanınan Gökçe Bahadır ve Alican Yücesoy'u başrollerine yerleştiren Aşk Uykusu filminde Hasan Küçükçetin, İsmail Düvenci, Hande Subaşı ve Lale Başar gibi isimler de rol alıyor. Aldatma üzerine duygu yüklü bir hikayeye odaklanan filmin senaryosunu Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme aldı. Aşk Uykusu'nun yönetmeni ise Nisan Akman.

Mehmet Coşkundeniz'in aynı adlı romanından uyarlanan film, aldatılan bir kadının iç dünyasını yansıtıyor. Kocasına deliler gibi aşık olan Yonca eşinin onu aldattığını öğreniyor ve yıkımın eşiğine gelmiş evliliğini kurtarmaya çalışırken bir yandan da aldatılmanın psikolojik acısını atlatmaya çalışıyor.

Trump Tower Cinemaximum'da bir gala gerçekleştiren ekip heyecanını dile getiren açıklamalarda bulundu. Birçok ünlü isim de galaya iştirak etti ve geceye renk kattı. Filmin yönetmeni Nisan Akman "Çok heyecanlıyız ve mutluyuz. Bütün kadınların bu filmi görmesini arzu ediyoruz" dedi.

Gökçe Bahadır ise "Ben de çok heyecanlıyım. Filmde Yonca karakterini canlandırıyorum. Kendi hayallerinde kendi dünyasında yaşayan, aşkını, kırgınlığını, kızgınlığını kendi içinde yaşayan ama karanlık bir tarafı olan bir kadın. Ne zaman ki o karanlık tarafı ortaya çıkıyor. O zaman bununla mücadele etmeye başlıyor. Evliliğini kurtarmak için her şeyi yapıyor. Bir aşk uykusuna dalmış durumda. Bu uykudan kimse onu uyandıramıyor. Böyle ilerleyen bir hikayeyi izliyoruz film boyunca" diyerek rolünü anlattı. 

Alican Yücesoy da heyecanlıydı ve "Benim oynadığım Serkan adlı karakterin çok dengeli bir karakter olmadığını düşünüyorum. Bu da aslında oynamayı iştahlı hale getiren bir şey. Sanırım Yonca'nın hayallerini dağıtan bir adam demek karakteri anlatmakta en kısa yol diye düşünüyorum" diye konuştu.

Seda karakterini oynayan Hande Subaşı da "Toplum tarafından biraz yargılanacak bir karakter olabilir belki ama herkesin kendi açısından bir takım sebepleri var. Filmde de bunu anlatmaya çalışıyoruz." dedi.Yandex.Metrica