"Nefes" ve "Söz" bu akşam TV'de! posteri

Star TV'de bu akşam yayına başlayacak olan Söz adlı dizi ve aynı saatlerde yayınlanacak olan Nefes filmi rating mücadelesine aynı kitle üzerinden girecek. "Gözün Arkada Kalmasın" sloganıyla dikkat çeken Özel Kuvvet Tim'inin hikayesini konu alan Söz, TIMS&B'nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yaptığı Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi. Türkiye'de ilk defa Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı'yla gerçekleştirilen işbirliği kapsamında hayata geçirildi.

FOX TV'de yayınlanacak, Levent Semercioğlu'nun yönettiği  Nefes filmi ise Kuzey Irak'a yönelik sınır ötesi operasyonun başlamasıyla, operasyon süresince iletişimde büyük öneme sahip olan telsiz röle istasyonunun bulunduğu Karabal Jandarma Karakolu 'nun stratejik önemi üzerinden ilerleyen bir savaş filmi. Gerçek olaylara dayanan film, çarpıcı sahneleriyle adından çokça söz ettirmeyi başarmıştı

İki yapımın başlama saati de 20:00

Son Yorumlar (1)

bltszlk avatar bltszlk 03 Nisan 2017 11:15:22

Nefes filmini Bilecik'te sinemada seyrettim çok güzel.Söz diziside Fox TV'de yayınlanacak olan Savaşçı dizisinin aynısı.Kopyala yapıştır.Reyting mücadelesinde FOX kazanır..Star TV' de Söz dizisi ikinci olur..Herkese başarılar..

Yandex.Metrica