Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Şirinler 3: Kayıp Köy" Galası Ünlülerin Katılımıyla Gerçekleşti

4 Nisan 2017 11:27

Pınar Su evsahipliğinde gerçekleşen Şirinler 3; Kayıp Köy filminin galasında bir araya gelen sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri, çocuklarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirdiler. Şirinler karakterleriyle süslenen yeni şişeler galada görücüye çıktı.

 Yeşim Salkım, Seçkin Piriler, Irmak Ünal, Jess Molho, Yeliz Yeşilmen, Nefise Karatay, Meral Kaplan, Ayşe Kucuroğlu, İpek Toplusoy, Fatoş Sarıgül, Didem Antebi, Berrin Okçu ve Zeynep Dereli'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda ismin katıldığı galada aileler, çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkardı.

 Pınar Su evsahipliğinde gerçekleşen galada konuklar, küçük büyük herkesin ilgiyle takip ettiği Şirinler'in son filmi Kayıp Köy'ü birlikte izleme fırsatı buldu. Çocuklar, kendileri için oluşturulan Şirinler konseptli özel alanda doyasıya eğlenirken, onları keyifle izleyen aileleri de bu heyecana ve eğlenceye ortak oldu.

 7 Nisan'da vizyona girecek Şirinler 3: Kayıp Köy filminin de baş rolünde olan; Şirin Baba, Şirine, Gözlüklü Şirin ve onların azılı takipçisi Gargamel'in süslediği şişeleriyle Pınar Su çocuklarla ilk kez buluştu.

 Yenilikçi bakış açısıyla trendleri yakından takip eden Pınar Su; çocukların kolaylıkla tutabileceği 0,33L'lik ergonomik şişesi, kolay içim sağlayan pratik kapağı ve birbirinden Şirin 4 farklı karakterin yer aldığı yeni ambalajıyla, çocuklar ve onları su içmeye teşvik etmek isteyen aileleri bekliyor.

 

 

 bltszlk

4 Nisan 2017 11:51

Şirinler Çizgi Filmi bizim ülkede dahil her ülkede daha çok izlendi.Şirinler sinemada çok başarılı gişe rekorları kırıyor.Şirinler 3 Kayıp Köy gene başarlı olup Şirinler 4, Şirinler 5 diye devam eder..Her yerde başarılı bir yapım.Tebrikler.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica