Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Umudun Kıyısında" Pek Yakında Vizyonda!

6 Nisan 2017 12:25

Yönetmen koltuğunda Haydar Işık'ın oturduğu filmin başrollerini Levent Sülün, Burçin Abdullah ve Fırat Can Aydın üstleniyor.

"Ufuk İstanbul'da yaşayan bir fotoğraf sanatçısıdır. Hayatı hoyratça yaşayan adamın tek önemsediği konular gerçeklik, fotoğraflarına da konu ettiği küresel ısınma ve yenilenebilir enerji konularıdır. Ancak bunların hepsi değişmektedir. Tam aşık olduğu bir kadınla mutlu olduğu sırada annesinin hastalığını öğrenir. Bu süreçte kendisinde de bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Bir gün ani bir baygınlık geçirmesiyle gözlerini hastanede açar. Hastane odasını Umut isimli bir delikanlıyla paylaşmaktadır ve Umut, Ufuk'un tam tersidir. Hayat doludur, neşelidir ve iyimserdir. Kısa süre sonra ikisinin de beyninde tümör olduğu ortaya çıkar. Hayatını sevgiden uzak yaşadığını fark eden Ufuk'un artık en büyük amacı hayat dolu Umut'a bu süreçte yardımcı olmaktır. İkilinin arkadaşlığı hayata tutunmaları için bir umut olacaktır..."

Film, 5 Mayıs 2017 tarihinde gözterime girecek!bltszlk

6 Nisan 2017 15:17

''Umudun Kıyısında '' Filmin fragmanı çok duygusal..Hayatımızda çok kötü olaylar yaşasakda kendimizi iyi hissedebileceğimiz,herşeyi unutturabilen,eğlendirebilen,kötü günde iyi günde birbirine destek ,ihtiyacımız olduğunda yanında olmak öyle bir dost bulduğumuza çok seviniriz..Filmin konusunu çok beğendim.Umudumuzu hiç bir zaman yitirmememliyiz..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica