Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Hafta 7 Yeni Film Gösterimde

7 Nisan 2017 11:37

Haftanın filmlerine önce küçük seyircilerden ve animasyon filminden başlayalım: Şirinler: Kayıp Köy. Gözlüklü, Sakar ve Güçlü Şirin buldukları bir harita üzerinden macera dolu bir yolculuğa başlarlar. Tabii dikkat edilmesi gereken büyük bir engel var: Gargamel.

Haftanın ikinci filmi ise Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel. Babası gibi hayalperest ve kısmetsiz olan cünyor hem babasından kalan borçlarla hem de semtin geleceğiyle ilgilenmek durumundadır. Çetin Altay, Salih Kalyon ve Ruhi Sarı gibi oyuncuların rol aldığı film seriyi sevenleri salonlara çekecektir.

Çok beğenilen ve sanırım asla bitmeyecek olan dizi The Walking Dead'in yapımcılarının üstlendiği Şeytani ise haftanın korku filmi ihtiyacını üstlenecek. Bahar tatili için Los Angeles'a giden 4 genç arkadaş bir kadını ölümden kurtarırlar ve bu başlarına çok daha büyük bir felaketi getirir.

Son yılların sinemamız adına en başarılı yönetmenlerinden biri olan Reha Erdem, birçok festivali dolaşan ve bu festivallerden ödüller ile ayrılan Koca Dünya filmiyle karşımıza çıkıyor. Ecem Uzun ve Berke Karaer'in başlıca rollerinnde oynadığı film, kardeş gibi büyüyen iki gencin birbirlerine sahip çıkma hikayesine odaklanıyor. 

New York Times'ın çok satan romanından uyarlanan Baraka ise, bizi bir babanın moral verici manevi yolculuğuna çıkarıyor. Mack Phillips düştüğü derin depresyon ve inanç kriziyle yüz yüze geldiğinde, Oregon vahşi doğasının derinlerinde terk edilmiş bir barakaya gitmesi için onu teşvik eden gizemli bir mektup alır. Özellikle Avatar'dan tanıdığımız Sam Worthington'ın başrolünde olduğu filmin yönetmeni ise Stuart Hazeldine.

Amma Asante imzalı A United Kingdom, aşkı ile gelenekleri arasında bir seçim yapan ve sonuçlarına katlanan bir adamın hikayesine odaklanıyor. David Oyelewo ve Rosemund Pike'ın rol aldığı film, hem hüzünlü bir aşk hikayesi anlatıyor hem de siyasi söylemler barındırıyor.

Haftanın en ilgi çekecek filmlerinden biri ise Bordo Bereliler: Suriye. Gerçek bir hikayeye dayanan film, 2015 yılında operasyon yapan Bordo Bereliler'in hikayesini anlatıyor. Çöl İmamı lakaplı bir teröristin peşine düşen ekip dön emri almamak için telszilerini kapatır ve kahramanca hikaye böylece başlamış olur.bltszlk

7 Nisan 2017 12:29

Şirinler Kayıp: Köy Filmi 7'den 70'e herkese hitap ediyor.Çocukluğumuzun çizgi filmi nasıl olsa.Zirveyi zorlar.Diğer Bazı yabancı filmler Sümela'nın şifresi 3: Cünyor Temel filmini geçer.Başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica