"Seksenler" Veda Ediyor  posteri

Televizyon ekranın uzun soluklu yapımlarından Seksenler'den kötü haber. Altıncı sezonuna ulaşan ve oldukça beğenilen yapım, 27 Mayıs'ta TRT 1'de yayınlacak olan son bölümüyle izleyicilerine veda edecek. Konuyla ilgili konuşan dizinin yapımcısı Birol Güven; "İzleyiciyi hatıralarıyla gülümsetmeye çalıştık ve onlar da bizi altı sezon boyunca yalnız bırakmadı. Böyle bir dizi ancak TRT ekranlarında olabilirdi. Seksenler TRT'ya çok yakıştı." dedi.

Yönetmenliğini Bora Tekay'ın üstlendiği eğlenceli dönem dizisinin kadrosunda Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, İlker Ayrık ve Suzan KArdeş yer alıyordu.  

Son Yorumlar (2)

bltszlk avatar bltszlk 21 Ekim 2017 21:26:42

1

Valla arkadaşımın dediği gibi bende her hafta takip etmezdim.Hem TRT'de hafta sonu haberden önce hemde 360'tv'de Seksenler adlı diziyi her akşam bakarım.Yeni dizilere bakacağima Seksenler adlı diziye bakarım.Bu dizide aynı Bizimkiler ve En son Babal ar Duyar gibi efsane dizidir benim için.Bitmesine üzüldüm.

vatansever10 avatar vatansever10 08 Nisan 2017 20:53:21

Her hafta düzenli olarak takip etmesemde hiçbir zaman soğuk davranmadığım bir dizidir.Genelde tekrarı yayınlandığında zaman zaman izledim.Sanırım reytingler azalınca yapımcılar işi tadında bırakma kararı aldılar..Emeklerine sağlık tüm ekibin...

Yandex.Metrica