Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ankara Uluslararası Film Festivali Biletleri Satışta

11 Nisan 2017 14:13

Bu sene "Körleşme" temasıyla hareket eden Ankara Uluslararası Film Festivali 20-30 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenecek. Birbirinden iddialı filmlerin ve nostaljik şaheserlerin gösterileceği festivalin biletleri ise satışa sunuldu.

Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenen 'Ulusal Uzun' film yarışmasının jüri başkanlığını ödüllü yönetmen Onur Ünlü üstlenecek. Jüride ayrıca yazar Emrah Serbes, oyuncu Nihal Yalçın, akademisyen Prof. Dr. Hasan Akbulut ve yapımcı Olena Yershova'da yer alacak. Jüri, 50.000 TL değerindeki en iyi film ve 10.000 TL değerindeki en iyi ilk film yönetmeni de dahil olmak üzere çeşitli dallarda verilecek ödüllerin hangi filmlere gideceğine karar verecek.

Bu sene ilk defa gerçekleşecek 'Proje Geliştirme Desteği' jürisi ise yapımcı ve dağıtımcı Marsel Kalvo, senarist ve yönetmen Deniz Akçay Katıksız ve yapımcı Nadir Öperli'den oluştu. Jüri projeleri değerlendirerek iki projenin her birine 30.000 TL geliştirme desteği verecek.

Film ile ayrıntılı bilgilere, bilet satışına ve mekanlara filmfestankara.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler!Yandex.Metrica