"Patron Bebek" ABD Box-Office'de Yine Lider posteri

7-9 Nisan hafta sonu ABD Box-Office'in birincisi geçen hafta olduğu gibi The Boss Baby (Patron Bebek). Adından anlaşılacağı gibi patron koltuğuna oturan bir bebeğin maceralarının anlatıldığı filmin hafta sonu gişesi ise 26,300,000 dolar. 

İkincilik koltuğuna gelince karşımıza Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin) çıkıyor. Hafta sonu 25,022,000 dolar hasılat yapan film, toplamda 500 milyon barajına yaklaştı ve şimdiden gelmiş geçmiş en çok izlenen 15. film oldu.

Smurfs: The Lost Village (Şirinler: Kayıp Köy) ise 14,015,000 dolar hasılat ile listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Şirinler'in harita üzerinden ilerleyen yeni macerasında elbette en büyük engel Gargamel.

İlk haftası olan filmlerden Going in the Style 12,500,000 dolar hasılat ile harika bir başlangıç yapıyor. Morgan Freeman'ın başrolünde olduğu film, üç eski arkadaşın suça karışma hikayesine mizahla anlatıyor. 

İlk beşe girmeyi başaran son film ise Ghost in the Shell (Kabuktaki Hayalet). Anime nin re-make yapımı olan film Scarlett Johansson ile aksiyonu da bolca servis ediyor. Hafta sonu hasılatı 7.350.000 dolar.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica