Gişede Yeni Lider "Şirinler: Kayıp Köy" posteri

7-9 Nisan hafta sonu Türkiye gişe rakamlarına göre Şirinler: Kayıp Köy liderliği ele geçirdi. 196.426 kişi tarafından izlenen film gayet iyi bir başlangıç yapmış oldu ve yabancı film gişesini de rekora yaklaştırdı.

Geçen hafta sonunun lideri olan Patron Bebek ise bu hafta da iyi bir hasılat yaptı ve filmi 109.416 kişi izledi. Bir bebeğin patron olması komik bir şekilde seyirciye aktarılıyor ve film birkaç hafta daha salonlara iyi seyirci sayısı çekecek gibi.

Haftalarca lider olan Recep İvedik 5 her hafta sıralamada aşağı iniyor ama bu doğal iniş rekora yaklaşmasına engel olmuyor. Haftasonu 78.884 kişi tarafından izlenen film toplamda 7.217.231 seyirciye ulaştı. Rekor ise 7.369.098 kişiyleRecep  İvedik 4'e ait.

p>Yıllarca

Beklenen anime uyarlaması Ghost in the Shell ise 75.320 kişi sayısı ile hafta sonunu dördüncü sırada tamamladı. Aksiyon ve bilim-kurgu sevenleri de salona toplayan film hala geniş salon sayısıyla gösterimde.

İlk beşe girmeyi başaran son film ise yerli aşk filmi Sonsuz Aşk. Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım'ın başrolünde oynadığı filmin hafta sonu hasılatı 72.243. Toplam hasılat ise 500 bin barajına yaklaşmış durumda. 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica