Osman Sınav'dan Yeni Dizi: Pusat posteri Oyuncu kadrosunda Haluk Piyes, Yasemin Balık, Emin Boztepe, Tarık Solak, Şahin Çelik, Esin Civangil, Koray Ergun ve Tevfik Polat isimlerinin yer aldığı "Pusat"ın yönetmeni ise Abdülkadir Ceylan Ede. Çekimlerine 13 Ağustos'da başlanacak olan "Pusat", Eylül'de Show TV ekranlarında yayına girecek. Projenin çekimleri Sivas ve İstanbul'da gerçekleşecek.

"Pusat"ın başrol oyuncusu Haluk Piyes, 1997 yılından beri oyunculuk yapıyor. Uluslararası projelerde oynamış olan Haluk Piyes'in yer aldığı son proje ise; yine bir Osman Sınav filmi olan "Pars - Kiraz Operasyonu". "Sahte Prenses", "Eylül", "En garde", "Klasse von ‘99", "Brief Des Kosmonauten", "O da Beni Seviyor", "Kanak Attack", "Schrei der Liebe", "Mädchenfalle - Der Tod kommt online" ise Piyes'in yer aldığı uluslararası anlamda başarı kazanmış diğer projeler.

Haluk Piyes ile başrolü paylaşan Yasemin Balık, "Kurtlar Vadisi", "Hacı", "Bütün Çocuklarım" ve "Sözün Bittiği Yer" gibi önemli yapımlardan tanıdığımız genç ve başarılı bir oyuncu.

Senaryo ekibinde Aybars Bora Kahyaoğlu, Onur Şener, Selman Kılıçaslan ve Uğur Önver’in yer aldığı "Pusat"ın yazım süreci yaklaşık üç ay sürdü. Söz konusu süreçte boks sporu ve boksörlerin yaşamlarına dair geniş bir araştırma yapan senaryo ekibi, dramı kuvvetli bir proje ortaya çıkardı.

Çarpıcı bir içeriğe sahip olan "Pusat", müzik anlamında da televizyon dizilerinde görmeye alışkın olmadığımız deneysel çalışmalara imza atacak. "Pusat" seyircileri; TRT sanatçısı, Kalan Müzik'ten Türk Halk Müziği albümleri çıkarmış olan halk ozanı Cengiz Özkan ile Türk rap müziğinin önemli isimlerinden MC Fuat Engin'in, birbirinden tamamen farklı tarza sahip olan ilginç atışmalarına tanık olacak.

Son Yorumlar (1)

enigmacuture avatar enigmacuture 18 Mart 2009 12:29:03

6

yayından kalkması kötü oldu

Yandex.Metrica