Beethoveni Anlamak Filminin DVD si Kanal D Home Video Tarafindan Piyasada! posteri Efsane müzik adamı Beethoven’ın 9.senfonisini bestelerken bir anda yaşamına giren ilham perisi Anna Holtz ile yaşadıklarına ışık tutan Beethoven’ı Anlamak’ın DVD’si kısa bir süre önce Kanal D Home Video’dan piyasaya çıktı.

Başrollerini Ed Harris ve Diane Kruger ‘ın paylaştığı filmin DVD’si kısa sürede listelerde 1 numaraya yerleşti.DVD’in özel koleksiyoncu versiyonunda Beethoven’ın 9.senfonisinin yer aldığı müzik CD’si de var. Sadece 250 adet piyasaya sunulan bu özel DVD hepsiburda.com ve D&R mağzalarında satışta.

Genç Anna Holtz’un (Diane Kruger) tüm hayali iyi bir besteci olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek ve müzik alanında iyi bir kariyer yapmak amacıyla, o dönemde dünyanın müzik başkenti olan Viyana’ya gelir. Konservatuarda okurken, yaşayan en büyük ve yetenekli besteci Ludwig van Beethoven’ın (Ed Harris) yanında çalışma fırsatı yakalar. Anna, bu teklifi kabul ederken Beethoven’ın birlikte çalışması çok güç bir insan olduğundan habersizdir.

Zengin ekstralariyla da dikkat ceken bu DVD’yi kacirmayin!

Son Yorumlar (1)

enigmacuture avatar enigmacuture 18 Mart 2009 12:27:03

6

hemen bir tane edindim. çok güzel

Yandex.Metrica