Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Show TV'de Komedi Akşamı

10 Mayıs 2017 12:07

Show TV bu akşam iki yerli komedi filmiyle izleyicilerine güzel bir akşam vaat ediyor. Son dönemin önemli iki komedi filmini peş peşe yayınlayacak olan Show TV, hafta arası yorgunluğunu atması için de izleyicileri ekran başına bekliyor.

İlk film saat 20:00'de pek sevilen Eyvah Eyvah'ın devamı. Hakan Algül'ün yönettiği filmde Ata Demirer, Demet Akbağ ve Salih Kalyon başlıca rolleri üstleniyor. Film, sevdiği kadın Müjgan'a kavuşmak için ailesini de yanına alıp yolculuğa çıkan Hüseyin'in hikayesine odaklanıyor. Eyvah Eyvah 2, Demirer'in her zamanki güçlü performansıyla öne çıkıyor ve keyifli bir iki saat için izleyicileri ekran başına bekliyor.

İkinci film ise Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve başrolünü üstlendiği Organize İşler. Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Özgü Namal ve Demet Akbağ'ın Erdoğan'a eşlik ettiği filmde müthiş İstanbul manzaraları da görsel açıdan filme renk katıyor. Oto hırsızlığı yapan bir çete liderinin kovalamaca sırasında evine sığındığı adamı intihardan kurtarması üzerinden ilerleyen hikaye hem oldukça komik, hem de duygusal anlardan oluşuyor. Yandex.Metrica