Show TV'de Komedi Akşamı posteri

Bu akşam Show TV ekranlarında iki komedi filmi peş peşe ekrana gelecek. Hafta ortasında, haftanın stresini atmak için izleyicileri ekran başına bekleyen Show TV, "Çarşı Pazar" ve "Sen Kimsin" filmlerini gösterecek. Çarşı Pazar saat 20:00'de, Sen Kimsin 22:30'da yayınlanacak. 

ÇARŞI PAZAR 

Yönetmen: Muharrem Gülmez
Oyuncular: Erdem Yener, Ayhan Taş, Elif Nur Kerkük, İlker Aksum, Emin Olcay

Kahraman, geçimini aile büyüklerinden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay'a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

SEN KİMSİN

Yönetmen: Ozan Açıktan
Oyuncular: Pelin Körmükçü, Köksal Engür, Tolga Çevik, Toprak Sergen

Tekin (Tolga Çevik) ve emekli trafik polisi yardımcısı İsmail Abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikaye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum, kim suçlu birbirine karışır. Hafiyelerimizin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak. 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica