Tulum Hayri yi yitirdik posteri Pendik Uydukent’te oturduğu evde fenalaştığı belirtilen Cem Gürdap’ın hastaneye kaldırılması için ambulans çağrıldı. Bir süre sonra eve gelen sağlık görevlileri tarafından yapılan muayenede, Cem Gürdap’ın hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Cem Gürdap’ın oğlu Atakan Gürdap, daha önceden de kalp rahatsızlığı bulunan babasının, beyin kanaması geçirerek öldüğünü söyledi.

Konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Atakan Gürdap, çok üzgün olduğunu kaydetti.

Atakan Gürdap, babasının rahatsızlanması üzerine eve ambulans çağırdıklarını, ancak ambulansın yarım saat sonra geldiğini ifade ederek, olaya tepki gösterdi.

Evli ve 7 çocuk babası olan “Tulum Hayri”, Marmara Depreminde Gölcük’teki evinin enkazından 9 saat sonra kurtarılarak bir süre çocuklarıyla çadırda yaşamıştı.

Depremde evini kaybeden, çalıştığı benzin istasyonu yıkılan, bir süre işsiz kalan Gürdap, birkaç sanatseverin desteğiyle hayata tutunmaya çalışıyordu.

Cem Gürdap’ın cenazesinin, bugün Pendik Çarşı Camisinde öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Yeni Şeyhli Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Gürdap’ın eşi Beyhan Gürdap, gazetecilerin soruları üzerine, gözyaşlarına hakim olamayarak, “Başımız gitti, ağacımız devrildi” dedi. Kaynak : ntvmsnbc

Son Yorumlar (1)

enigmacuture avatar enigmacuture 17 Mart 2009 13:46:03

6

Allah rahmet eylesin

Yandex.Metrica