Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

FOX TV'de Yerli Film Akşamı

22 Mayıs 2017 03:00

FOX TV'de bu akşam yerli film şöleni var. Önce duygusal film Nadide Hayat'ı yayınlayacak olan FOX, daha sonra ise Maskeli Beşler Irak filmini yayınlayacak ve ailecek keyifli bir akşamı izleyicilerine sunacak. Filmlerine başlama saati ise 20:00 (Nadide Hayat) ve 22:30 (Maskeli Beşler Irak). 

NADİDE HAYAT

Nadide Gürbüz (Demet Akbağ), evlendikten sonra okulunu bırakmış ve evinin kadını olmuş, kocası ölene ve çocukları büyüyüp kendi hayatlarını kurana dek kendisi için hiçbirşey yapmamıştır. Boş zamanını değerlendirebilmek için birçok kursa katılan Nadide, buralarda mutlu olamaz. Ancak bir gün gördüğü haber ona aradığı fırsatı sunacaktır. Öğrenci affı sayesinde yıllar önce bıraktığı okuluna geri döner. Sonrasında katıldığı mavi yolculuk, gencecik okul arkadaşları ve karizmatik bir öğretmenle birlikte hayatını değiştirecek bir maceraya dönüşecektir.

MASKELİ BEŞLER IRAK

Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler yeni maceralarında Kuzey Irak'taki bir petrol tesisini ele geçirirler. Türkiye'ye giden petrol boru hattının kontrolünü ülkemize kazandırmak amacıyla başlayan bu masum eylem bir anda bölge yerel güçleri, Türkiye ve Amerika arasında uluslararası bir krize ve büyük bir komediye yol açar...mmansuryıldırım

22 Mayıs 2017 16:53

Televizyonda saçma sapan 150 dakikalık diziler yerine filmler yayınlanması güzel keşke sadece film yayınlansa diziler blu tv benzeri yerlerde 60 dakika yayınlansa çok güzel olur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica