Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hep Yek 2 Rekora Koşuyor

22 Mayıs 2017 16:02

Fanatik Film'in yapımcılığını üstlendiği ve resmi Youtube kanalı olan Fanatik Film Yerli'de yayına aldığı film oldukça yoğun ilgi görüyor. 15 gün gibi kısa bir sürede 6 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen Hep Yek 2, bu hızla giderse 10 milyon barajını zorlayacak gibi gözüküyor. 

Orçun Benli'nin yönettiği filmde, Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Ali Çatalbaş ve Tuna Orhan rol alıyor.

İlk filmde başlarına gelen olayların ardından Gürkan (Gökhan Yıkılkan) ve Altan (İnan Ulaş Torun), Cevat Bakır'ın (Gürkan Uygun) onlara verdiği son bir işi yapmaları halinde affedileceklerdir. O da Şahin'in cesedini sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırmalarıdır. Ancak iki kafadar yine bir işi beceremeycek, Cevat Bakır'ı, Necmi Baba'yı (Tuna Orhan) ve daha fazlasını peşlerine takmayı başaracaktır. Onları bu durumdan kurtarmaya çalışacak kişi ise Manyak Kerim (Ali Çatalbaş) olacaktır.
Filmi resmi Youtube kanalından izlemek için;mmansuryıldırım

22 Mayıs 2017 16:23

Türkiye de bir film vizyondan kalktıktan sonra böyle yapılsa en azından korsan film indirme şeylerinden de kurtulabilinir ilerde belki vizyona giremeyen filmler böyle youtube yayınlanabilinir buda çok güzel olur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica