Tom Cruise Doğruladı: Top Gun 2 Geliyor posteri

1986 yapımı efsane aksiyon-dram filmi Top Gun'ın devamının geleceği duyuruldu. Başrolünde Tom Cruise'un yer aldığı filme 30 yıl sonra devam filmi çekilecek. Cruise haberi bizzat kendisi doğruladı. Katıldığı TV programında sevindirici haberi veren aktör, "Muhtemelen gelecek yıl filme başlayacağım, biliyorum, bu oluyor Kesinlikle oluyor. Bunu söylediğim ilk kişiler sizsiniz." dedi. 

Türkiye'de Şubat 1987'de vizyona giren film ülkemizde olduğu gibi dünya çapında büyük kitlelerce beğenilmişti. Sevilen filmin yönetmen koltuğunda Tony Scott oturuyordu ve başrollerinde Tom Cruise, Tim Robbins ve Kelly McGillis yer alıyordu. İkinci filmin yönetmenliğini Joseph Kosinski'nin üstleneceği konuşuluyor ancak bu bilgi onaylanmış değil. 

İlk filmde usta donanma pilotu Pete Mitchell İleri derece de eğitim almak için gönderildiği Miramar Donanma Hava Üssü'nde herkesin ulaşmaya çalıştığı Top Gun onur ödülü için en kıdemli pilotlardan biri olan Tom Kasansky ile başa baş bir mücadele içine giriyordu. Yeni filminse konusu ve vizyon tarihi henüz belli değil ancak çekimlere önümüzdeki sene başlanacak.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica