İçerde'nin Final Tarihi Belli Oldu posteri

Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli'nin başrollerde yer aldığı sevilen dizi ekranlara veda ediyor.Yeni başlamasına rağmen başarılı reyting sonuçları alan dizinin, sadece bir sezon yayınlanacağı öğrenildi. İki kardeş olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Umut'un (Aras Bulut İynemli) heyecanlı hayat hikâyesinin anlatıldığı dizinin, ikinci sezonu seyirciyle buluşmayacak.

Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı dizide ayrıca Çetin TekindorMustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, Rıza Kocaoğlu, Damla Colbay ve Uğur Yücel gibi oyuncular da yer alıyordu.

Ay Yapım imzalı İçerde, final bölümünü önemli bir sosyal sorumluluk projesiyle birleştiriyor. Final bölümü, Lütfi Kırdar Auditorium'da seçkin davetlilerle izlenecek. Özel gece için bilet alanlar, hem büyük finali dizinin yıldızlarıyla izleyecek hem de "Minik Kalpler İçerde" projesine bağışta bulunacak.

İçerde 39. bölümüyle 19 Haziran Pazartesi günü final yapacak.

Son Yorumlar (1)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 01 Haziran 2017 17:02:36

7

Türkiye de tutmuş bir diziyi tadında bitirmelerine şaşırıyorum doğrusu umarım bu diğer uzatılmış dizilere de ders niteliğinde örnek olur ay yapımı tebrik ederim.

Yandex.Metrica