"Doğu Ekspresinde Cinayet"ten Heyecan Verici Fragman  posteri

Daha önce de birçok kez uyarlaması yapılan, özellikle Sidney Lumet tarafından başyapıt seviyesinde sinemaya kazandırılan Agatha Christie uyarlaması "Doğu Ekspresinde Cinayet" tekrar beyaz perdede. Bu kez Shakespeare uyarlamalarıyla tanınan Kenneth Branagh tarafından çekilen eser yıldızlar topluluğu bir kadroya da sahip. Filmden yayınlanan poster ve ilk fargman ise heyecan verici.

Oyuncular: Tom Bateman, Kenneth Branagh, Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Josh Gad, Derek Jacobi, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley

Yönetmen: Kenneth Branagh

Senaryo: Michael Green

Özet:

Avrupa'ya yapılan hesapsız bir tren yolculuğuyla başlayan hikaye hızla, şimdiye kadar söylenmiş en şık ve en heyecanlı gizemlerden birine dönüşür. En çok satan yazar Agatha Christie'nin "Murder on the Orient Express" adlı romanından uyarlanan filmde, herkesin şüpheli olduğu bir tren üzerinde mahsur kalan on üç yabancının hikayesi anlatılıyor. Bir adam, katil tekrar saldırmadan önce bulmacayı çözmek için zamana karşı yarışmak zorundadır. 

Son Yorumlar (1)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 01 Haziran 2017 17:32:39

7

Çoktan beri agatha christie uyarlamaları yapılmıyordu shakespeare uyarlamalarıyla bilinen kenneth branagh ın filmi çekmesi sevindirici bir durum oyuncu kadrusuda iyi seçilmiş filmi merakla bekliyorum.

Yandex.Metrica