Sevilen Dizi Sense8 Aniden İptal Edildi posteri

Netflix, Sense8 dizisini 2. sezon sonunda iptal ettiğini duyurdu. Tvline.com ve dizinin başrol oyuncularından Brian J. Smith haberi doğruladı. Dizinin hayranlarını şaşkına çeviren karar sosyal medyada gündeme oturdu.

J. Michael Straczynski ile ünlü Wachowski kızkardeşlerin yaratıcısı olduğu dizinin başrollerinde Doona Bae, Jamie Clayton, Tina Desai, Tuppence Middleton, Max Riemelt, Miguel Ángel Silvestre, Brian J. Smith, Freema Agyeman ve Daryl Hannah yer alıyordu. İlk sezonu 2015'te yayınlanan dizi büyük bütçeli bir dizi olması nedeniyle çekimi fazlasıyla uzun sürmüş; ikinci sezon neredeyse 2 yıl sonra yayınlanmıştı. 

Dizi, dünyanın hem coğrafi hem de kültürel olarak farklı yerlerinde hayatını sürdüren ve birbirini tanımayan 8 farklı karakterin birbirlerini hissetmesiyle başlayıp aynı zihinleri, bilgileri, yetenekleri paylaşmalarıyla şekilleniyor.

Netflix bu kararın sebebini henüz açıklamadı ancak yüksek maliyetinden dolayı projeden vazgeçildiği konuşuluyor.

Son Yorumlar (1)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 02 Haziran 2017 18:32:12

7

Büyük ihtimal bence de ekonomik nedenlerdendir güzel bir diziydi arada takip ederdim umarım iptal kararından vazgeçilir de bir sezon daha devam eder.

Yandex.Metrica