Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kutluğ Ataman'dan "WitchTV"

5 Haziran 2017 11:34

Usta yönetmen Kutluğ Ataman, internetteki kalitesiz korsan yayınlara engel olmak ve RTÜK yüzünden sansürlenen filmlerinin aslını seyircisiyle buluşturmak amacıyla WitchTV adını verdiği Youtube kanalını kurdu. 

WitchTV 28 Mayıs'ta, ilk aşamada Kutluğ Ataman imzalı dört film ve Metin Çavuş'un,"Kutluğ Ataman" adlı belgesel ile yayın hayatına başladı. Kutluğ  Ataman'ın bol ödüllü "2 Genç Kız" ve 'çakma belgesel' türünün Türkiye'deki ilk örneği olan"Aya Seyahat" filmleri WitchTV üzerinden izlenebiliyor. Aynı zamanda orijinalleri sadece dünyanın önemli müzelerinin koleksiyonlarında yer alan "Stefan'ın Odası" ve "Ruhuma Asla" adlı Ataman imzalı çoklu kanal video enstalasyonlarının tek kanal versiyonları da bu kanaldan izlenebilir.

 

Filmlerin demokratik bir şekilde herkese ulaşmasını amaçlayan WitchTV ile ilgili daha fazla bilgiye witchfilms.com adresinden ulaşmak ve film posterlerini yine bu siteden indirmek de mümkün.mmansuryıldırım

6 Haziran 2017 00:55

Sevindirici bir haber kutluğ ataman ın aya seyahat adlı belgesel filmini yıllardır arıyordum umarım ilerde vizyona giremeyen filmlerde internet den yayınlanır da bağımsız,deneysel ve düşük bütçeli film çekenler için yeni bir oluşum olur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica