Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bayram Hediyesi “Tatlı Şeyler” 23 Haziran’da Sinemalarda

6 Haziran 2017 12:27

Yılın en tatlı komedi filmi "Tatlı Şeyler";  maceralı, neşeli, sevimli, bir o kadar da duygusal hikayesi ile Şeker Bayramı'nda sinemalarda olacak.

İki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli mi sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren, yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir. Sürprizlerle dolu "Tatlı Şeyler" seyirciyi de komik, heyecanlı ve duygusal bir yol hikayesinin içine sürükler.

Başrollerinde Cem Özer, Uğur Uludağ ve İlhan Şeşen'in yanı sıra Diriliş Ertuğrul dizisinin başarılı oyuncusu Cem Uçan'ın yer aldığı "Tatlı Şeyler" Ramazan Bayram'ında tek yerli komedi filmi olarak vizyona girecek. İstanbul'dan Dalyan'a uzanan en tatlı yol hikayesi olan filmin oyuncu kadrosunda  Demet Şaşmaz, Toprak Sergen, Ece Üstündağ (Bebek), Demet Tuncer, Sevil Akı, Sami Levi, Yiğit Uçan ve Barış Ataş gibi isimler de yer alıyor.

 

"Sosyal Medyanın Birçok Fenomenine İlham Kaynağı Olduk"

İlk kez, vizyona girdiği 2009 yılında yüz binlerce seyirci ile buluşan Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filminde birlikte rol alan Cem Özer ve Uğur Uludağ canlandırdıkları Arçil Naz ve Şota Su ikilisi ile çok sevilmişlerdi. Vidoları youtube da yüz binlerce kez izlenen bu ikili, aynı tiplemeler ile Tatlı Şeyler filminde Koreograf Ercan ve Moda İkonu Hamido olarak izleyicinin karşısına çıkacak. 2009 yılındaki filmde canlandırdıkları karakterlerin günümüzde sosyal medyanın birçok fenomenine ilham kaynağı olduğunu belirten Cem Özer ve Uğur Uludağ "Ercan ve Hamido karakterlerinin de çok sevileceğine inanıyoruz, bayram günü vizyonda olmak bizim için ayrı bir mutluluk, en tatlı bayram hediyesi 'Tatlı Şeyler' i izleyen seyircilerimizin de bu mutluluğa ortak olacağına eminiz" dedi.

Hikayesini Cem Özer ve Uğur Uludağ'ın birlikte oluşturdukları "Tatlı Şeyler" filminin yönetmenliğini de Uğur Uludağ üstlenirken, senaryoyu da Uludağ kaleme aldı. Yapımcılığını Ali Marul ve Sema Dağ'ın yaptığı, yönetici yapımcılığına ise 7 Kocalı Hürmüz gibi kült filmlere imza atan deneyimli yapımcı Sami Dündar'ın imza attığı, dağıtımını Mars Dağıtım'ın üstlendiği yılın en tatlı komedisi "Tatlı Şeyler" 23 Haziran'da yüzlerimize kocaman bir gülümseme olmaya geliyor.

 mmansuryıldırım

7 Haziran 2017 08:00

Filmin fragmanını beğendim eğlenceli bir filme beziyor toprak sergen de çoktan beri görmüyorduk filmi merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica