Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Show TV'de Komedi Şöleni

7 Haziran 2017 10:59

Show TV'de bu akşam ( 7 Haziran ) komedi şöleni var. Üç komedi filmini peş peşe yayınlayacak olan Show TV, hafta arası yorgunluğunu atmak için izleyicileri ekran başına bekliyor. Filmler, sırasıyla saat 20:00 (Çok Filim Hareketler Bunlar), 22:30 ( Vizontele) ve 00:45'te (Şov Bizinıs) yayınlanacak.

Çok Filim Hareketler Bunlar

BKM Mutfak ekibi tarafından hayata geçirilen Çok Filim Hareketler Bunlar, Türk sinemasında daha önce denenmemiş bir anlatım dilini kullanarak, dokuz ayn öyküyü tek filme sığdırıyor. Yaz tatilinde sadece aşkın peşinde olanlar, tatile gidemeyip evde sivrisineklerle savaşanlar, sadece günübirlikçi olarak denizle buluşanlar, tatile uçakla gidenlerle tatili bitip okula dönerken hâlâ ayaklan yerden kesilenler, kısacası birbirinden komik yaz hikâyeleri, Mutfak ekibinin kendine özgü konseptinin sinemanın imkânlarıyla buluşmasıyla karşımızda. 

Vizontele

Sene 1974. Van'ın Gevaş ilçesi. Köyün futbolcu delikanlısı Rıfat askere gidiyor. Sevgilisi Asiye ise gururlu bir kız. Üzüldüğünü göstermek istemiyor. Köyün delisi Emin ise teknoloji meraklısı. Başkalarının hareketlerini tekrar etmek gibi bir tiki var. Tüm köy halkı sinemayla yatıp sinemayla kalkıyor. Bir gün TRT'den bir ekip köye TV vericisi getirmek için geliyor ama işi ciddiye almıyor. Deli Emin ise televizyon olayını onur meselesi yapıyor ve bu yolda tek destekçisi ilçenin belediye başkanı Nazmi Bey oluyor.

Şov Bizinıs

Buranın sloganı "show must go on" yani bu dünyada şov her koşulda devam eder. Unkapanı plakçılarında yaşanan gerçek olaylardan parodik bir dille kurgulanan film, şöhrete giden zorlu basamakları da sinema perdesine taşıyor. Herkesin 15 dakikalığına meşhur olduğu günümüzde bir insan şan şöhret uğruna neler yapabilir sorusuna cevap arayan filmde Rıfat adlı üçkağıtçı bir yapımcının maceraları anlatılıyor.mmansuryıldırım

8 Haziran 2017 03:16

Televizyonlarda umarım her zaman sinema filmleri görürüz sinemaya gidemeyen ve interneti olmayan insanlar için sevindirici bir durum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica