Arif V 216'dan Set Görüntüleri posteri

Önümüzdeki yılın başlarından izleme şansı bulacağımız, G.O.R.A ve A.R.O.G'un devam filmi niteliğinde de olan Arif v 216 ile ilgili haberler gelmeye aralıksız devam ediyor.Özellikle Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar heyecan dozunu da artırıyor. 

Kadroya her katılan ismi duyuran Yılmaz, bu kez çekimlerine başlanan filmin setinden fotoğraflar ve film ekibinin çalışma videosunu paylaştı.

Cem Yılmaz'ın G.O.R.A ve A.R.O.G'daki Arif rolünü tekrar üstleneceği yapımda Ozan Güven de eski rolüne geri dönecek ve Robot 216'yı canlandıracak. Başrollerinde Cem Yılmaz ile bir kez daha robot 216'yı canlandıracak Ozan Güven'paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca  Özge Özberk, şarkıcı Mustafa Sandal, Ahu Yağtu, Kerem Alışık, Seda Bakan, Mert Fırat, Özkan Uğur, Ajda Pekkan, Şükrü Özyıldız,  Zafer Algöz, Can Yılmaz, Özgür Emre YıldırımZeynep Kankonde ve Tuncay Bayazıt da var.  

Gelecek yılın ilk aylarında gösterime girmesi beklenen filmin haberlerini dört gözle bekliyoruz.

Son Yorumlar (2)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 08 Haziran 2017 03:25:56

7

Filmin oyuncu kadrosu çok iyi filmin vizyona girmesine daha çok var ama cem yılmaz iyi reklam yapıyor umarım bu sefer gişede başarılı olur da emekleri boşa gitmez.

oneilteck avatar oneilteck 07 Haziran 2017 16:25:45

Sabırsızlıkla bekliyoruz

Yandex.Metrica