Çağatay Ulusoy Netflix’in İlk Türkçe Dizisinde Mi Oynayacak? posteri

Geçtiğimiz günlerde bir yerli dizi çalışmalarına başlandığını açıklanan online platform Netflix'in bu ilk Türk dizisinde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un rol alacağı iddia edildi. 

Başrolünde yer aldığı sevilen dizi içerde bu ay final yapıyor. Hürriyet gazetesi yazarı Onur Baştürk "Çağatay Ulusoy'un artık gizemli güçleri var!" adlı yazısında dizinin başrolünde Ulusoy'un yer aldığını, doğaüstü güçleri olan bir karakteri canlandıracağını söyledi. Osmanlı döneminde geçen, tarihi unsurlar da içeren bir "gizem" dizisi çekileceğini ileri süren Baştürk'ün bu haberin henüz Çağatay Ulusoy, Netflix Türkiye veya dizinin yapımcılığını üstlenen o3 Medya tarafından onaylanmadı. 

Baştürk yazısında ayrıca "Önceki gece sektörün önde gelenlerinin olduğu kulisi bol bir masaya düştüm ve esas mevzuyu öğrendim: Çağatay, Netflix'in ilk orijinal Türkçe dizisinde oynayacakmış. Çekimler aralık ayında başlıyormuş. Yayın tarihi ise eylül 2018'miş. Üstelik sahnelerden bazıları İstanbul'un tarihi yerlerinde (mesela Topkapı Sarayı) çekilecekmiş" ifadelerine yer verdi. 

İlgi çekici haber onaylanmadan bile oyuncunun hayranlarını ve diziseverleri heyecanlandırmaya yetti.

Son Yorumlar (1)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 09 Haziran 2017 11:43:31

6

Çağatay ulusoy şu an türkiye nin en popüler oyuncularından biri oyunculuğunu da epey geliştirdi netflix in türkiye de dizi çekmesi sevindirici bir durum umarım sinema filmlerine de başlarlar diziyi merakla bekliyorum.

Yandex.Metrica