Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Büyük Final Özel Davette Olacak

9 Haziran 2017 14:09

Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli'nin başrollerde yer aldığı sevilen dizi final bölümünü bir sosyal sorumluluk projesiyle birleştiriyor. 

Sevilen dizinin final bölümü için Lütfi Kırdar Auditorium'da özel bir davet verilecek. Final heyecanını izleyiciler ile dizi ekibi birlikte yaşayacak. Davetin biletleri Biletix.com'da satışa çıktı. Bilet satışından edilecek gelir Tekirdağ'da yapılacak MİKA-DER ve İÇERDE Spor Rehabilitasyon Merkezi'ne aktarılacak. 

Ayrıca "Minik Kalpler İçerde" projesine ek destek sağlamak amacıyla hazırlanan dizi t-shirtleri, buldumbuldum.com web sitesinden satışa sunuldu.

İki kardeş olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Umut'un (Aras Bulut İynemli) heyecanlı hayat hikâyesinin anlatıldığı dizi, 19 Haziran Pazartesi günü yapılacak final bölümü ile ekranlara veda edecek. Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı dizide ayrıca Çetin TekindorMustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, Rıza Kocaoğlu, Damla Colbay ve Uğur Yücel gibi oyuncular da yer alıyordu.mmansuryıldırım

9 Haziran 2017 19:03

İçerde dizisini ay yapım doğru yapıp diziyi zirvede 39.bölümde bitirecek finali de böyle anlamlı bir şekilde yapmaları sevindirci bir durum ay yapımı tebrik ederim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica