Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kanal D'de Komedi Akşamı

13 Haziran 2017 11:41

Kanal D'de bu akşam ( 13 Haziran) 2 komedi filmini arka arkaya yayınlanıyor ve izleyicilere keyifli anlar vaat ediliyor. Saat 20:00'de Sağ Salim22:15'te Yusuf Yusuf yayınlanacak. Ailecek keyifli anlar yaşamak isteyen izleyiciler bu komedi akşamını kaçırmasın.

Sağ Salim

Ölüden ve ölümden çok korkan Salim, hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanmaktadır. Bir gün köyün muhtarının ısrarı üzerine Mersin'den Sivas'a cenaze taşımak zorunda kalır.

Yusuf & Yusuf

Yusuf (Ali Sunal), Ankara'nın bağrından kopmuş bir dolmuş şoförüdür. Çocukluğundan beri arabalara olan merakı onu modifiye tutkunu birisi haline getirmiştir. Yolda dolmuşa binmek isteyen Papaz (Burak Satıbol) dahil kimseyi es geçmez. Dolmuşa aldığı papaz görünümlü kişi, aslında o gün şehre gelen Papa'ya suikast düzenleyecek olan bir militandır. Tesadüfe bakın ki bu militanın adı da Yusuf'tur. Bir Yusuf can almak için uğraşırken, diğer Yusuf can kurtarmak için çabalayacaktır. Dolmuştaki diğer yolcular da Yusuf Yusuf demesin de ne desin artık!mmansuryıldırım

13 Haziran 2017 22:08

Televizyonlarda dizi yerine film gösterilmesi sevindirici bir durum umarım her zaman daha sık yayınlanır filmler çünkü artık insanlar 150 dakikalık dizlerden çok sıkıldı böyle alternativlere de insanların çok ihtiyaçları var.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica