Yeni Dizi "Deli Gönül" Başlıyor posteri

FOX'un 25 Film işbirliğinde hazırladığı, sezonun iddialı dizilerinden "Deli Gönül", 4 Temmuz Salı akşamı saat 20.00'de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay'ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda ayrıca Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş'ın yer alıyor. Rahşan Çiğdem İnan, Barış Pirhasan ve Selim Demirdelen imzasını taşıyan dizinin yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan üstleniyor.

Antakya'dan İstanbul'a uzanan iki öğretmenin aşk hikayesi anlatılıyor. Murat Ünalmış, öğrencileri ve çevresi tarafından çok sevilen, yardımsever bir edebiyat öğretmeni "Mehmet Kadir Ölçek"i, Tuvana Türkay ise hayalperest, neşeli ama bir o kadar da kırılgan bir müzik öğretmeni "Fatmanur Güzel"i canlandırıyor. 

Dizinin tanıtımına Tuvana Türkay "Şafak Söktü Yine Sunam Uyanmaz" türküsünü seslendirerek izleyiciye sürpriz yaptı. Hatay'ın Antakya ilçesinde başlayan çekimler, İstanbul'da devam ediyor. 

Son Yorumlar (1)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 13 Haziran 2017 22:41:37

5

Tuvana türkay güzel bir oyuncu ama bu tarz rollere bir dizide baş role pek gitmiyor yine baş rolünde oynadığı oynadığı oyunbaz dizisi buna örnek gösterilebilinir ama komedi filmlerinde pek göze batmıyordu dram ve duygusala gitmiyor ama teknik kadro çok iyi umarım tutarda şaşırtır beni.

Yandex.Metrica