Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kanal D'de Sinema Şöleni

20 Haziran 2017 11:17

Kanal D'de bu akşam (20 Haziran) 2 komedi filmi arka arkaya yayınlanıyor ve izleyicilere keyifli anlar vaat ediliyor. Saat 20:00'de sevilen serinin 3. filmi "Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı", 22:00'de ise televizyonda ilk kez "Kızkaçıran" yayınlanacak. Evde keyifli anlar yaşamak isteyen izleyiciler bu komedi akşamını kaçırmasın.

Çakallarla Dans 3 

Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet. "denetimli serbestlik" koşuluyla hayatlarına devam ederken bir gün Del Piero Hikmet, hayatının kırılma anını yaşayacağından habersiz olarak bindiği vapurda, ömrü boyunca unutamayacağı güzeller güzeli "dilsiz" bir kadın olan Mihriban ile tanışır. Hayatında ilk defa bir kadın eli tutan Hikmet, Mihriban ile evlenme kararı alır. Mihriban'ın annesi Cemile'nin, Hikmet'ten tek bir isteği olur. Ölmeden önce kızının tekrar "Anne" demesi... Ameliyatın pahalı olması tek engel olup, bizimkiler açısından, çakallık yapmadan bulunması zor bir meblağdır. 

Kızkaçıran

Ahmet eski aşkı Gül'ü evleneceği gün gelin arabasıyla düğünden kaçırır. Ahmet'in aynı zamanda Gül'e bir de sürprizi vardır. Kaçırılan tek kişi Gül değildir. Ahmet Gül'ü kaçırdığında bir planı yoktur. Köydeki dedesine götürmek isteyince abisinden yardım talep eder. Dedesinin köyüne ulaşana dek yolda başlarına birbirinden komik olaylar gelir.Yandex.Metrica