Timur Acar Yeni Dizisi İçin Kılık Değiştirdi posteri

Komedi filmlerinin sevilen oyuncusu Timur Acar yeni dizisi "Nerdesin Birader" için imajını değiştirdi.

Timur Acar, yapımcılığını Filmevi Yapım'ın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği "Nerdesin Birader" isimli yeni dizisi için büründüğü yeni imajıyla ilk kez görüntülendi.
Senaryosunu ise Sahne 77'nin yazdığı dizide ikiz rolünü canlandıracak olan Timur Acar, büründüğü yeni imajıyla izleyiciyi hem şaşırtacak hem de eğlendirecek. Kendini bir anda polis olarak bulacak Dizide ikizinin yerine geçecek olan Yunus (Timur Acar), kendini bir anda polis olarak bulacak ve belinde silahı, cebinde rozetiyle maceradan maceraya koşacak. İkizinin yerine geçen sahte polisi oynayacak.

Sevilen oyuncunun iki farklı rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlandığı dizinin konusu şöyle; "Yunus, Bollywood'da tutunmaya çalışan başarısız bir aktör, ikizi Yiğit ise büyük bir suç örgütünün peşinde olan başarılı bir komiserdir. Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan'dan sınır dışı edilen Yunus, sadece bir geceliğine ikiziyle yer değiştirmeye ikna olur; fakat hesap edemedikleri bir şey vardır; bu oyun zannettiklerinden çok uzun sürecektir." 

Kaynak: Medyatava

Son Yorumlar

Yandex.Metrica