ATV'de Sinema Coşkusu posteri

ATV'de bayram devam ediyor. Bu akşam ( 28 Haziran ) sinema coşkusu da bayram tadında devam ediyor. Ailecek izilenecek iki harika filmle keyifli anlar izleyicileri bekliyor. Önce saat 20:00'de çok sevilen serinin son filmi Demir Adam 3 izleyicilerle buluşacak ve arkasından, ara vermeden 90'ların klaisklerinden Desperado yayında olacak. Eğlenceli anlar evlerinize konuk olacak.

Demir Adam 3 

Yönetmen: Shane Black
Oyuncular: Robert Downey Jr. , Guy Pearce, ben Kingsley, Rebecca Hall, Gwyneth Paltrow

Iron Man 3, Tony Stark'ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark'ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?

Desperado

Yönetmen: Robert Rodriguez
Oyuncular: Antonio BAnderas, Salma Hayek, Cheech Marin, Quentin Tarantino

El Mariachi sevgilisinin intikamını almak için Meksika'ya gelir. Buradaki amacı kendisini korkunç durumlara düşüren Bucho'yu bulmak ve onu ortadan kaldırmaktır. Bucho'yu ararken yanında ona yol arkadaşı olarak Buscemi eşlik etmektedir. Yol boyunca haksızlığa gelemeyen El Mariachi Buscemi'nin de yardımıyla bir mit haline gelecektir. Bucho'ya varan yolları öğrendiğinde güzeller güzeli Carolina karşışına çıkar ve aralarında karşı konulmaz bir aşk başlar.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica