Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Türsak Sinema Seminerleri başlıyor

16 Eylül 2002 00:00
Cumartesi günleri 11.00 - 15.00 arası yapılacak olan seminerler tüm amatör ve profesyonel sinema meraklılarına açık olacak. Cumartesi günü başlayan Sinema Seminerlerinin kayıtları 50 kişilik kontenjanın dolması ile son bulacak.
       
SİNEMA OKULU GİBİ
       Dünya ve Türk Sinema Tarihine Genel Bir Bakış; Aydınlatma Tekniği ve Işık Bilgisi; Video ve Sinema Kameraları, Ses Kayıt Teknikleri ve Seslendirme Yöntemleri, Sinemada Oyunculuk, Film Yönetiminin Temelleri, Sinemada Kurgu İlkeleri ve Sanat Yönetimi gibi başlıkları içeren ve zengin içeriğiyle bir sinema okulundan farksız olan seminerde ders verecek kişiler ise kendi alanında ustalaşmış isimlerden oluşuyor.
       Bu isimler arasında Rekin Teksoy, Sevinç Baloğlu, Burçak Evren, Uğur İçbak, Semir Aslanyürek, Sinan Toğrul, Doğan Sarıgüzel, Alper Maral, Gülsen Tuncer, Hilmi Etikan, Ziya Öztan, Muzaffer Hiçdurmaz, Annie G. Pertan, Bülent Tugay, Ali Murat Erkorkmaz ve Mehmet Açar var.
*Seminerlerle ilgili bilgiyi, aşağıdaki adres ve telefonlardan ulaşabileceğiniz Seminer Sorumlusu Şermin Mutlu’dan alabilirsiniz.
        Yer: Gazeteci Erol Dernek Sok. No: 11/2 Hanif Han Beyoğlu / İstanbul
        Tel: 0212 244 52 51 - 251 67 70 - 251 84 81
        www.tursak.com


Yandex.Metrica