Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

ATV'de Gece Sineması

29 Haziran 2017 11:19

ATV'de bu gece ( 29 Haziran) iki aksiyon filmi yayınlanacak ve tatiline devam eden gececi izleyiciler keyifli anlar yaşayacak. Önce saat 23:15'te Angelina Jolie'nin oynadığı Salt yayında olacak ve hemen ardından iddialı aksiyon Hırsızlar yayında olacak. 

SALT

Yön: Phillip Noyce
Oyn: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor

Evelyn Salt, idealist bir ajandır ve görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir devlet görevlisidir. Ancak bir itirafçı onu zor durumda bırakacaktır. Çünkü bu kişi, Salt'ın Rus ajanı olduğunu iddia etmektedir. Bu suçlamayla adeta bağlılığı test edilecektir. Salt, sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize çıkarmak amacıyla kaçar. Salt'ın masum olduğunu kanıtlamak için gösterdiği tüm çaba hakkındaki şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gereken bir tek soru bırakacaktır; Salt kimdir?

HIRSIZLAR

Yön: John Luessenhop
Oyn: Paul Walker, Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon

Matt Dillon'ın uzun bir aradan sonra beyazperde'de kendini gösterdipi Takers, sürükleyici bir suç filmi. Yönetmenliğini usta yönetmen John Luessenhop'un gerçekleştirdiği yapım bir grup banka soyguncusunun yaşamından bir kesiti sinemaya aktarıyor. Artık emekli olma düşleri kuran ve bu karanlık işleri nihayetlemek isteyen anti-kahramanlarımızın son işleri planladıkları gibi rast gitmeyecektir. Çünkü son soygunlarında tüm planı altüst edecek bir dedektifle karşı karşıya kalırlar.Yandex.Metrica