Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Çember" Bu Akşam Star Tv'de!

3 Temmuz 2017 11:25

6 filmlik bir polisiye serisi olan Çember her filmde ünlü oyuncuları ağırlayacak. Seyirciyi alışılmışın dışında hikaye kurgusu ile ekran başına çekecek 6 filmlik serinin ilk filmi "Oyunu Bozuyorum" bu akşam ( 3 Temmuz ) Star TV'de yayınlanacak. 

Abdullah Oğuz'un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını ANS Prdüksiyon'un üstlendiği projenin başlıca rollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.

İlk bölüm olan Çember: Oyunu Bozuyorum da konuk oyuncu olan Sedef Avcı sıradışı bir karakterle karşımıza çıkacak. Menderes Samancılar, Duygu Yetiş, Goncagül Sunar, İrem Altuğ ve Füsun Erbulak gibi ünlü oyuncuları da ilerleyen bölümlerde görme fırsatı bulacağız. 

Türkiye'nin dört bir yanında yaşanan gizemli ve çözülemeyen suç olaylarını araştırmak üzere özel bir ekip kurulur. Her biri farklı özelliğie sahip ekibin başında Barış Baskomiser bulunmaktadır. Komik ve tecrübeli komiser Adem, İnsan psikolojisinden anlayan yardımcı komiser Ayşe ve bilişim uzmanı komiser yardımcısı Volkan ekibin diğer üyeleridir ve birbirinden farklı geçmişlere sahip bu insanlar artık aynı amaç için bir araya gelmişlerdir.Yandex.Metrica