Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seni Çok Özledik Büyük Usta "Kemal Sunal"

3 Temmuz 2017 14:35

Türk Sineması'nın en büyük isimlerinden biri olan ve 3 Temmuz 2000 yılında kaybettiğimiz Kemal Sunal'ı kaybımızın 17. yılındasevgi ve büyük bir özlemle anıyoruz. Rol alacağı Balalayka filminin çekimleri için daha önce hiç binmediği uçağa binen ve bu fobisinin tetiklemesi sonucu kalp krizi geçiren Kemal Sunal bütün Türkiye'yi yasa boğmuştu. 

Gelmiş geçmiş en iyi, en komik filmlerde rol alan ve tiplemeleriyle hayatımıza renk katan Kemal Sunal, üzerinden 17 yıl geçmesine rağmen unutulmadı ve ölüm yıl dönümünde özellikle sosyal medyada büyük bir ilgi ve özlemle anılıyor. Aile üyelerinden sevenlerine, sinemaya gönül veren izleyicilerden sanat dünyasının tanınmış isimlerine kadar herkes paylaşımlarıyla büyük ustayı unutmadıklarını ve ne kadar sevdiklerini bir kez daha hatırlatıyorlar.

Biz de kendisini büyük bir sevgi ve tarifsiz bir özlemle anıyoruz. Sizin için seçtiğimiz bir filmle de nostalji yaşayıp her zamanki gibi kahkahalarla gülmek için sizi ekran ya da pc başına davet ediyoru.   Yandex.Metrica