ATV'de Bu Akşam Aksiyon Şöleni Var posteri

ATV'de bu akşam iki sıkı aksiyon filmi peş peşe yayınlanacak. Özellikle aksiyonseverler ya da hafta arası yorgunluğunu atmak isteyenler ekran başına! İlk film saat 20:00'de yayınlanacak olan G.I. Joe: Kobranın Yükselişi, ikinci film ise saat 22:30'da yayınlanacak Indiana Jones: Kutsal Hazine Avcıları. 

G.I. Joe: Kobranın Yükselişi 

Bir önceki ortak çalışmaları Transformers ile dünya çapında büyük bir gişe başarısı sağlayan Paramount Pictures ve Hasbro, yine olağan üstü bir macera-aksiyon filminde bir araya geldi. G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor.

Indiana Jones: Kutsal Hazine Avcıları 

Ünlü arkeolog Dr. Indiana Jones, Amerikan Hükümeti tarafından eski ahitte yer alan bir "Kutsal Hazine"yi bulması için görevlendirilir. Bu hazinenin ünlü 10 Emir'i barındırdığı ve kutsal güçleri olduğuna inanılmaktadır. Hitler'in ajanları da bu güçlü hazinenin peşindedirler. Indiana Jones, eski aşkı Marion'la birlikte Nepal'den Kahire'ye kadar onlarca tuzakla ve tehlikelerle dolu bir maceraya atılır...

Son Yorumlar

Yandex.Metrica