Kadir İnanır Ekranlara Geri Dönecek posteri

Usta oyuncu Kadir İnanır, 6 yıl aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. İnanır, geçtiğimiz gün hayat arkadaşı Jülide Kural'ın tiyatro oyunu "Martı"yı izlemeye gitti. Bu sırada ise basına yakında yeni bir diziyle ekranlara geri döneceğini müjdeledi.

En son 2011 yılında hazırlanan İzmir Çetesi isimli diziyle sevenleri ile buluşan 68 yaşındaki akötör, ekranlara dönmek için çalışmalara başladı. Gold Film'in yapımcılığını yapacağı "Ali Ekber Cevahir" adlı dizinin çekimlerinin Temmuz ayında başlaması planlanıyor. 

Kadir İnanır, İstanbul'un şöhretli kabadayılarından "Galatalı Eşref" karakterini canlandıracak. Üç çocuğu olan Eşref'in ailesinde ve mahallesinde yaşayacağı çatışmaların ekranlara taşınacağı dizi için çalışmalar hızlandırıldı. Temmuz ayında çekimleri başlayacak olan dizinin Eylül ayında, yeni sezonda ekranlara gelmesi planlanıyor.
Dizinin yayınlanacağı kanal ve yayın tarihi şimdilik bilinmiyor ancak projede yer alacağı söylenen diğer isimler arasında Eda Ece, Gürkan Uygun, Hande Erçel, Berk Harman gibi oyuncular var.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica