Aşkın 5 Hali TV'de İlk Kez! posteri

Aşkın 5 Hali TV'de ilk kez bu akşam (6 Temmuz) Kanal D'de yayınlanacak. Romantik komedi türündeki film ailecek de izlenebilecek keyifli anlar vaat ediyor. 

Yönetmen Özer Kızıltan Senaryo Caner Özyurtlu , Serhat Hasanoğlu Görüntü Yönetmeni Aydın Sarıoğlu , Mehmet Eren Nayır Süre 100 dk Tür DramDuygusalKomedi Ülke TürkiyeYönetmen Özer Kızıltan Senaryo Caner Özyurtlu , Serhat Hasanoğlu Görüntü Yönetmeni Aydın Sarıoğlu , Mehmet Eren Nayır Süre 100 dk Tür Dram, Duygusal, Komedi Ülke Türkiye

Hande, iş hayatında yakaladığı başarıyı aşk hayatında yakalayamamış ve bundan dolayı gerek ailesi gerekse çevresi tarafından baskı görmektedir. Gördüğü baskıdan rahatsız olan Hande, yakın arkadaşı Korhan'a bu konuyla ilgili sürekli dert yanmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Hande'nin annesi boş durmaz ve kızına uygun birini arar. Baskılardan bunalan Hande annesi ile bir anlaşma yapar ve annesinin önerdiği beş kişi ile görüşüp değerlendirmeyi kabul eder. Korhan'ın yardımı ile randevularına giden Hande garip olaylarla karşı karşıya kalır ve işler çok değişik bir hal alır. Peki her şey annesinin istediği gibi yolunda gidecek midir?

Son Yorumlar

Yandex.Metrica