Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çember İkinci Bölüm: "Şehrin Günahları" Star TV'de!

10 Temmuz 2017 12:36

Türk televizyonuna yeni bir soluk getirecek ve sadece 6 bölüm olan Polisiye TV filmleri serisi "Çember", ikinci filmi ile devam ediyor.

Çember'in ikinci filmi Şehrin Günahları'nda konuk oyuncu olarak Menderes Samancılar yer alıyor.

Abdullah Oğuz'un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği projenin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.


Şehrin Günahları'da ekibi zor saatler bekliyor

Belgrad ormanında göğsünden okla vurulmuş bir ceset bulunur.

Olay yerine gelen Barış Başkomiser ve ekibi iki ay öncede aynı şekilde öldürülmüş başka birinin bulunması yüzünden bunun bir seri katilin işi olduğunu düşünür. Her ikisi cesedin elleri ve gözleri bağlanmış, kulak zarları patlatılmıştır. İki cesedinde ağzından Kuran-ı Kerim'in Beled süresine ait sureler çıkar.

Ekip araştırmaya başladıkça iş başka boyutlara ulaşır. Ormanda bulunan üçüncü cesetle beraber Barış başkomiser ve ekibini zor saatler beklemektedir.

Katilin surelerle vermek istediği mesaj nedir?

Üç cesedin arasında geçmişte ne gibi bir bağ vardır?

Özel ekip iş başında...

Her filmde farklı ünlü isimlerin rol alacağı serinin ikinci filmi olan Şehrin Günahları'nda konuk oyuncu olan Menderes Samancılar, sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak. 

Serinin diğer filmlerinde rol alan ünlü isimler arasında; Melisa Sözen, Duygu Yetiş, Goncagül Sunar, İrem Altuğ, Füsun Erbulak gibi isimler yer alıyor. 

Çember: Şehrin Günahları Bu Akşam ( 10 Temmuz ) Star TV'de!Yandex.Metrica