Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Tetikçi 2" Bu Akşam Star'da!

14 Temmuz 2017 11:08

2000'li yılların en önemli aksiyon yıldızlarından Jason Statham'ın en sevilen filmlerinden olan Tetikçi 2, soluksuz bir aksiyon ve yaratıcı senaryoya sahip. Cuma akşamı haftanın yorgunluğunu atmak için bire bir olan bu film 22:00'da Star TV ekranlarında olacak. 

Tam olarak ilk filmin bıraktığı yerden devam eden "TETİKÇİ 2: YÜKSEK GERİLİM/CRANK HIGH VOLTAGE", Chev'inin Los Angeles caddelerine yaptığı ölümcül atlayıştan kurtuluşu, ve hemen akabinde ise gizemli bir Çin mafyası tarafından kaçırılışıyla başlıyor. Üç ay sonra, Chev gözlerini açar ve zarar görmesi neredeyse imkansız olan kalbinin ameliyatla çıkartılıp, yerine, çalışabilmesi için düzenli olarak elektrik takviyesi gerektiren pilli bir aletin takıldığını görür. 

Kendini tutsak tutanlardan tehlikeli bir şekilde kaçan Chev tekrar bir kovalamacanın içindedir. Bu kez karizmatik Meksika çete lideri El Huron'dan (Clifton Collins, Jr.), ve Çin Suç Örgütü'nün başı olan 100 yaşındaki Poon Dong'dan (David Carradine) kaçmaktadır. Tıbbi yardım için bir kez daha Doktor Miles'a (Dwight Yoakum) başvuran Chev, ayrıca arkadaşı Kaylo'nun ikiz kardeşi Venus'tan da (Efren Ramirez) destek görür. Yaptığı işi artık bilen kız arkadaşı Eve'le (Amy Smart) tekrar bir araya gelen Chev gerçek kalbini bulmaya ve onu çalanlardan intikamını almaya kararlıdır. Böylece hayatta kalmak için her şeyin yapılabildiği Los Angeles şehrinde tekrar heyecan dolu bir macera başlar. Yandex.Metrica