ATV'de Aksiyon Günü posteri

ATV ekranlarında bu akşam aksiyon dolu bir film var. 

Geçtiğimiz haftalar boyunca Indiana Jones serisi gibi birbirinden heyecanlı filmlere yer veren ATV bu kez ev sinemasına Terminatör ile devam ediyor. Terminatör 4: Kurtuluş, 21:50'de izleyici ile buluşacak.
Başrollerinde Christian Bale, Sam Worthington, Anton Yelchin, Bryce Dallas Howard, Moon Bloodgood, Common ve Helena Bonham Carter'ın oynadığı 2009 yapımı aksiyon-bilimkurgu filminin yönetmen koltuğunda ise McG (Joseph McGinty Nichol) oturuyor.

Kıyamet sonrasındaki 2018 yılında geçen, ünlü seri Terminator'un uzun zamandır beklenen devam filminde Christian Bale, kaderinde Skynet ve Terminator ordularına direniş için insanları yönetmek olan John Connor'ı canlandırıyor. Ama John Connor'ın yetiştirilirken inandığı gelecek, en son bir ölüm hücresinde bulunduğunu hatırlayan Marcus Wright adlı yabancının ortaya çıkmasıyla değişiyor. Connor, Marcus'ın gelecekten mi yollandığına yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermek zorunda kalıyor. Skynet en son taaruzuna hazırlanırken, Connor ve Markus, onları Skynet'in operasyonlarının kalbine götürecek, insanoğlunu belki de tamamen ortadan kaldırabilecek korkunç sırrın ardındaki gerçeği ortaya çıkaracakları destansı bir yolculuğa çıkıyorlar.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica