Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

ATV'den Yeni Bir Sinema Akşamı

18 Temmuz 2017 11:34

ATV bu akşam (18 Temmuz) iki eğlenceli filmle izleyicilerini ağırlıyor. Filmlerin ilki 20:00'de yayınlanacak olan Sevimli Canavarlar Üniversitesi, ikincisi ise 22:00'de yayınlanacak olan aksiyon filmi 2012. 

Sevimli Canavarlar Üniversitesi

Mike, çocukluğundan beri herkesi korkutan bir canavar olmayı hayal etmiştir. Hayalini gerçekleştirmek için Sevimli Canavarlar Üniversitesi'ne başlar. Fakat ne yazık ki Mike hiç korkunç değildir ve bu, onu dalga konusu yapar. Mike, ne yapıp edip korkunç olabileceğini kanıtlamak istemektedir. Diğer yandan Mike'ın oda arkadaşı Sully ise çok korkunç görünse de aslında içten içe çok korkaktır. İkilinin bu üniversitede birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır.

2012

Yön: Roland Emmerich
Oyn: John Cusack, Chiwetel Ejiofor, Amanda Peet

2012, dünyanın sonunu getiren global bir felaketin ardından, kurtulanların kahramanca mücadelelerini anlatan destansı bir macera. Asırlar önce, Mayalılar bize takvimlerini bıraktılar. Üstelik bu takvimin bir son günü vardı ve bunun anlamı açıktı. O günden beri, astrologlar onu keşfettiler, numaroloji uzmanları kehanet için takvimden şifreler çıkardılar, jeologlar dünyanın o zaman vadesinin dolacağını söylediler ve hatta hükümet bilimcileri bile dünyayı 2012'de bekleyen devasa çaplı afeti yadsıyamıyorlar. 2012 geldiğinde bileceğiz ki uyarıldık. Tarihte daha önce hiçbir kültürde, farklı dinde ve bilim insanları ile devletler arasında bir yıl bu kadar belirgin bir şekilde önem taşımamıştır.Yandex.Metrica