Beykoz Kundura Restore Film Günleri'nden Tanıtım Filmi posteri

Bu yıl ilk kez düzenlenecek Beykoz Kundura Restore Film Günleri'nde dünya sineması klasikleri restore edilmiş kopyalarıyla, arşivlerde saklı kalmış, yeniden keşfedilen filmler İstanbullu sanatseverlerle buluşuyor. 5-13 Ağutos 2017 tarihleri arasında Yeni Kundura terasında restore filmler ve canlı müzik eşliğinde sessiz film gösterimlerinin yanında gösterimlerden önce program içeriğine uygun sohbetler ve DJ performansları da etkinlik kapsamında yer alıyor. 

RESTORE FİLM GÜNLERİ

Beykoz Kundura tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Beykoz Kundura Restore Film Günleri 5-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında dünya sinemasından klasiklerin restore edilmiş kopyaları ve arşivlerde saklı kalmış, yeniden keşfedilen filmleri İstanbullu sanatseverlerle buluşturuyor.

Organizasyonunu Lita Yapım Evi’nin üstlendiği etkinlik İstanbul Sessiz Sinema Günleri işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Programda Beykoz Kundura'nın geçirdiği dönüşüme uyumlu bir biçimde temasında fabrika bulunan; hafıza, arşiv, yeniden kullanım ve hayata geçirme kavramlarıyla uyum sağlayan filmler yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.restore.film/

Son Yorumlar

Yandex.Metrica