Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

TV'de Sinema - 28 Temmuz

28 Temmuz 2017 14:18

28 Temmuz akşamı yine birbirinden iddialı ve farklı türde filmler ailecek sizi ekran başına bekliyor. Haftanın iş yorgunluğunu atmak için bol tercihli bir akşam yayını bulunuyor.

ATV ekranlarında üç önemli film peş peşe yayınlanacak. 20:00'de Turbo adlı aksiyon filmi ekranlara gelirken hemen ardından 21:55'te Guy Ritchie'nin yönettiği ve Robert Downey Jr. ve Jude Law'ın başlıca rollerde olduğu Sherlock Holmes filmi yayınlanacak. Gece izleyicileri içinse Bruce Willis'in başrolünde olduğu Güneşin Gözyaşları yine ATV ekranlarında olacak ve 00:30'da yayınına başlayacak. 

Kanal D'de ise iki film birden yayınlanacak ve ikisi de TV'de ilk kez yayınlanacak. 20:00'de Johnny Depp, Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor, Paul Bettany ve Jeff Goldblum'un oynadığı Üçkağıtçı filmi akışta yer alırken, 22:00'de ise harika müzikleriyle eğlenceli anlar geçirmenize sebep olacak Yaz Aşkım sizleri ekran başına çekecek.

Yabancı filmlerin dışında bir alternatif ise yine TV'de ilk kez yayınlanacak olan Onur Ünlü filmi İtirazım Var. Serkan Keskin'in zeki bir imamı canlandırdığı film, hem komik hem polisiye sevenleri memnun edecek. Yandex.Metrica