Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Luc Besson'dan Türk Oyuncuya Övgü

2 Ağustos 2017 10:51

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Luc Besson, Savaş Özbey'e verdiği röportajda güzel oyuncu Cansu Tosun hakkında övgü dolu sözler sarf etti. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmiyle şu sıralar sıkça konuşulan usta yönetmen, Cansu Tosun için "Adı Cansu. Çok az tanıyorum. Sempatik biri ve sesini beğeniyorum. Ona bir rol vermeyi de düşündüm ama tarihler uymadı" sözlerini kullandı. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu birliktelik bir filme yansıyacak mı?

Cansu Tosun Kimdir

Cansu Tosun 26 Ocak 1988 yılı Almanya doğumlu oyuncularımızdan'dır.Profesyonel fotomodellik yapan Cansu Tosun Türkiye'de ilk oyunculuk deneyimini Küçük Hanımefendi dizisi Neriman karakteri ile yaşamıştır.İzleyiciler tarafından büyük bir ilgi gören genç oyuncu Kanal D'nin severek izlenen dizisi Kayıp Şehir dizisinde ki Zehra karakteri sırasında oyunculuk kariyerindeki en büyük çıkışı yaşamıştır.Ekranların güler yüzlü esmer güzeli olarak tanınan güzel oyuncu Almanya'da 4 yaşından itibaren fotomodellik yaptığı için ekranlara alışık bir oyuncumuzdur. 

Türkiye'ye geldikten sonra bir süre oyunculuk için özel ders alan güzel oyucu ders aldığı sıralarda bir kaç reklam filmin'de de oynamıştır.İngilizce ve Almanca bilen genç oyuncu dans ve müzikten de oldukça keyif almaktadır.Cansu Tosun 2013 yılında sinemalarda gösterime giren İksir Filminin'de Başrol oyuncusudur.Yandex.Metrica