Kabadayı 14 Aralık da Vizyonda posteri

Eşkıya, Gönül Yarası, Herşey Çok Güzel Olacak ve İnşaat filmlerin yapımcısı FİLMACASS ile Hababam Sınıfı Askerde, “Hababam Sınıfı 3,5”, “Maskeli Beşler Irak” ve “Sınav” filmlerinin yapımcısı FİDA FİLM’in ortak yapımı olan KABADAYI nın çekimleri 7 hafta sürdü. Filmde yaklaşık 30 farklı mekan kullanıldı.

Filmin müziklerini hazırlayan BENJAMIN WALKEN BELADI, “Tutku: Hz. İsa’nın Çilesi”, “The Island (Ada)”, “The Recruit (Çaylak)” gibi ünlü filmlerin müziklerinde imzası olan bir besteci / müzisyen. Afiş ve görsel tasarım kampanyasının ardındaki isim ise “Kill Bill”, “Kingdom of Heaven”, “Cold Mountain” gibi Hollywood prodüksiyonlarının tasarımlarını yapan ödüllü tasarımcı EMRAH YÜCEL.

Post prodüksiyon çalışmaları Filmacass ve Sinefekt Film Laboratuarlarında devam eden filmin sesleri İngiltere’nin ünlü Zound stüdyolarında yapılmakta. Filmin yurtiçi dağıtımı United International Pictures (UIP), yurtdışı dağıtımı ise Maxximum tarafından gerçekleştirilecek.

KABADAYI FİLMA-CASS ve FİDA FİLM ortaklığıyla 14 ARALIK 2007’de yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 400 kopya ile sinema izleyicileriyle buluşacak.

Konu: “Meşhur Kabadayılardan Ali Osman (Şener Şen) eski günlerine veda etmiştir. Beklenmedik bir anda yıllardır görmediği ve aşık olduğu kadının izini bulur ve bir oğlu olduğu haberiyle sarsılır. Oğlu Murat (İsmail Hacıoğlu) ve sevgilisi Karaca (Aslı Tandoğan) ile bir barda çalışmaktadırlar. Karaca’ya yıllardır aşık olan mafya üyesi Devran (Kenan İmirzalıoğlu) ise kızı geri alabilmek için herşeyi göze almıştır. Ali Osman’ın artık tek amacı oğlu Murat ve sevgilisi Karaca’yı canı pahasına korumaktır. Devran için hayattaki tek amaç Karaca’dır ve yoluna çıkan herşeyi ve herkesi yok etmeye hazırdır….”
www.kabadayifilm.com

Son Yorumlar (1)

enesaltunda avatar enesaltunda 04 Kasım 2012 18:11:08

10

çok güzel bayıldım

Yandex.Metrica