Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Benzersiz’den Sesler Yükselmeye Başladı!

22 Ağustos 2017 17:35

Vizyona yeni ve benzersiz bir soluk getirmek için hazırlanan Benzersiz Filmi, Chantier Films dağıtımcılığında 15 Eylül'de seyircisiyle buluşuyor. Gizem ve gerilim türündeki film, aksiyon içerikli sahneleriyle de dikkat çekiyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ile göz dolduran film sinemada farklı bir tat arayan seyircileri fazlasıyla memnun edecek. Ekip, klasik hikaye anlatımının dışına çıkarak seyircinin de aktif olmasını ve filmin her dakikasında düşünmesini, sorgulamasını istediğini dile getiriyor. Bu şekilde filmi kendi yaşanmışlıklarına ve etik anlayışına göre değerlendirip kendi fikrini savunan bir seyirci profili karşımıza çıkıyor. Yapım ekibinin amacı; etkileşimin öneminin hat safhada olduğu bir dönemde bulunduğumuz şu günlerde sinemada da yeni şeyler denemek ve seyirciyi beyaz perdede pasif konumdan çıkarmak. Bu tarz bir bakış açısını da deneyen ilk filmlerden biri olma özelliğini sahip olan Benzersiz, aynı zamanda Türkiye'nin ilk eczacı filmi olarak da öncü bir konumda.

Film bugünlerde de ''Benzersiz'' isimli rap parçası ile gündemde. İlk olarak filmin resmi internet sitesi www.benzersizfilmi.com'da ve resmi YouTube kanalında yayınlanan klip, filme olan beklentiyi arttırıyor. Filmin özeti niteliğinde varsayılan kısa rap parçası özellikle gençler tarafından oldukça ilgi görüyor. Sözleri Eter lakaplı genç rapçi tarafından kaleme alınan ve seslendirilen parça akıcı sözleriyle filmin konusunu destekler nitelikte. Çekimleri bir günde tamamlanan klip filmden öne çıkan sahneler eşliğinde izleyicilere sunuluyor. Daha ilk teaser'ından itibaren ünlü fenomenlerin ilgisini çeken, yeniden skeçleştirilen ve paylaşılan filmin klibinden de beklenti şimdiden büyük.

15 Eylül'de izleyicisiyle buluşmayı bekleyen Benzersiz Lal Sanat Yapımcılık tarafından hayata geçirilen ve beyaz perdede farklı bir bakış açısı yaratan bir proje olarak Türk sinema sektöründe adından söz ettirecek.Yandex.Metrica