Yağmurlarda Yıkansam Soundtrack'inden Şarkı ve Klip posteri

Yönetmen Gülten Taranç'ın 2017'de vizyona giren Yağmurlarda Yıkansam filmi için bestelediği şarkılar seyirciden  gelen istek üzerine single çalışmaları olarak Taranç&Taranç Müzik etiketiyle piyasaya çıkıyor!

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera mezunu olan Umut Utku ile yönetmen Gülten Taranç'ın düet parçası "Dejavu" Umut Utku tarafından düzenlendi. Dejavu kayıt sırasında tüm enstrümanları tek başına çalan Umut Utku'nun da ilk çıkış şarkısı. Şarkının klip yönetmenliğini ise Ragıp Taranç üstlendi.

Dağıtımcı bulamadığı için kendi çabalarıyla salon bularak filmini seyircileriyle buluşturan  Taranç, yine bağımsız olarak şarkısını dinleyicilere ulaştırıyor.

Son olarak Afrika'da düzenlenen Mzansi Kadın Filmleri Festivali'nde gösterilen Yağmurlarda Yıkansam, Kasım ayında Londra'da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Zeytinli Rock Festivalinde sahne alan Umut Utku şarkıya gelen tepkilerden memnun olduğunu belirtiyor. Gülten Taranç ise ikinci filmi "12'ye 5 Kala"nın çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Elektro Rock tarzında olan "Dejavu" şarkısına tüm dijital müzik platformlarından ulaşabilirsiniz.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica