Başka Sinema Eylül Filmleri posteri

Başka Sinema Eylül ayında yine iddialı ve farklı yapımlarla izleyiciyi bekliyor. 

İlk film 1 Eylül'de vizyona girecek olan Annem Hakkında Her Şey/ Todo Sobre Mi Madre. Pedro Almodovar imzalı filmde Penélope Cruz, Cecilia Roth, Candela Peña, Marisa Paredes başlıca rolleri üstleniyor. Bu modern klasiği perdede izlemek eşsiz bir deneyim olacaktır.

İkinci film L'amant Double/Tutku Oyunu. Francois Ozon imzalı film Chloe adlı depresif bir kadın ve aşk yaşadığı psikiyatr arasındaki hikayeye odaklanıyor. Oyuncular ise Marine Vacht, Jeremie Renier ve Jacqueline Bisset. Vizyon tarihi ise 8 Eylül.

13 Eylül'de vizyon görecek üçüncü filmse David Gilmour: Live at Pompeii. Gavin Elder'in 4K çektiği bu belgesel/müzik karışımı proje, Gilmour'un Roma amfitiyatrosunda konderi seyirciyle buluşturuyor. Nostalji dolu anlar ve Pink Floyd şarkılarıda cabası.

Pokot/İz filmi ayın diğer filmlerinden biri. Fargoya benzerliğiyle dikkat çeken film bir cinayet hikayesi barındırıyor. Oscar adayı Agnieszka Holland'ın yönettiği film Berlin Film Festivali'nden Gümüş Ayı'yla döndü. Gösterim tarihiyse 22 Eylül.

Son film 28 Eylül'de gösterime girecek ve yine bir konser projesi. Black Sabbath'ın son turnesinin son ve 81. konseri Başka Sİnema aracılığıyla huzurlarınızda olacak. 4 Şubat 2017'de gerçekleşen bu konserle gruba da biranlamda veda şansı yakalanıyor.Son Yorumlar

Yandex.Metrica